Fotograf Lubin – subtelne zdjęcia ślubne

“Staraj się pokazać to, czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.”

To jeden z cytatów, z którym czuję się bardzo związany. Pracując jako fotograf ślubny w Lubinie za każdym razem dążę do takiej perfekcji. Doskonale zdaję sobie sprawę jak ważny jest dla Was dzień ślubu i wesela. Właśnie dlatego od lat zatrzymuję w kadrze wszystkie tego chwile, których w ferworze przygotowań i w obliczu wielkich emocji po prostu nie zauważacie. Z wielką satysfakcją obserwuję potem, jak ze łzami wzruszenia pytacie – “Jak udało Ci się to sfotografować?”

Fotograf ślubny - Lubin i okolice

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Dzięki temu od lat spełniam się jako artysta i fotograf ślubny. Lubin, jako jedno z ulubionych miast, często gości w moim portfolio. Tym chętniej wykonam dla Was reportaż ślubny. Dlaczego warto mnie wybrać? To kwestia priorytetów. Dla mnie najważniejsza jest Wasza satysfakcja i radość po obejrzeniu gotowych fotografii. Staram się zatem, aby pokazać na zdjęciach to, co jest najważniejsze – Waszą historię. Miłość. Wzruszenie. Łzy szczęścia. Nieskrępowaną radość. Szczęście. 

Fotografia ślubna musi być prawdziwa. Tylko wtedy przedstawia prawdziwą wartość.

Piękny Lubin i fotografia ślubna

Fotografia ślubna z tego miasta będzie bez wątpienia piękną pamiątką na lata. Jeśli jesteście stąd to na pewno wiecie, że nie przesadzam. są miejscami, w których po prostu czuję się najlepiej.  Kiedy pracuję z nowożeńcami, którzy poszukują spektakularnych widoków i niebanalnych kadrów, zawsze chętnie proponuję im okoliczne plenery. Jeśli i Wy macie ochotę na unikalne i autentyczne fotografie ślubne zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Znajdziecie w nim moje poprzednie realizacje, zarówno w Lubin, jak i pozostałych miejscowości na Dolnym Śląsku.  Wspólnie stworzymy fotografie ślubne, do których zawsze chętnie będziecie wracać.