Sesja wizerunkowa stomatolog

Sesja wizerunkowa. Praktyka Stomatologii Estetycznej lekarz dentysta Mirosław Szymonek.

Profesjonalny sprzęt, wyszkolona kadra i umiejętności na najwyższym poziomie to cechy, które charakteryzują zespół, który miałem okazję fotografować podczas sesji wizerunkowej.

Praktyka Stomatologii Estetycznej lek. dentysta Mirosław Szymonek specjalizuje się w stomatologii, implantologii, medycynie estetycznej. Zdjęcia reklamowe, wizerunkowe to świetna okazja do przedstawienia swojego zespołu, zaprezentowania gabinetu oraz oczywiście odświeżenia strony internetowej. Podczas sesji wykonaliśmy wiele kadrów takich jak portrety pracowników, zdjęcia sprzętu, gabinetu. Poniżej możecie zobaczyć kilka kadrów z tej sesji zdjęciowej. Jeśli są Państwo zainteresowani podobną sesją w swojej firmie, niekoniecznie gabinecie stomatologicznym to zapraszam do kontaktu. Sesja zdjęciowa została wykonana w wysokim kluczu, tzw. high key.

Fotografowana klinika to miejsce, gdzie pacjenci z cała pewnością znajdą usługi na najwyższym poziomie, poczynając do świetnie przeszkolonych lekarzy, poprzez wysokiej jakości sprzęt i przede wszystkim miejsce, które jest bardzo przyjazne i spełniające wszelkie najwyższe standardy gabinetów stomatologicznych. Polecam serdecznie.

Sesja zdjęciowa, wizerunkowa w firmie.