Film ślubny

Zobacz niżej moje ostatnie realizacje

Kreatywne i subtelne filmy ślubne Dolny Śląsk.

Film ślubny – Wideofilmowanie

Wideofilmowanie dnia ślubu jest sposobem na zachowanie najpiękniejszych wspomnień. Ten dzień, na który czekacie od miesięcy minie bardzo szybko. Przygotowania, ceremonia ślubna oraz przyjęcie weselne są czasem pełnym wrażeń. Gdy po wszystkim spróbujecie przypomnieć sobie szczegóły zauważycie, że większość z nich po prostu umknęła. Jako najważniejsi nie będziecie w stanie zobaczyć wszystkiego i skupić się na dogłębnym przeżywaniu wyjątkowości tego dnia, by zbudować wspomnienia. Film ze ślubu, realizowany przez profesjonalistę to sposób na uchwycenie ulotnych momentów w niezwykłej formie.

Kamerzysta na wesele – co proponuję?

Jako kamerzysta ślubny pracuję głównie na terenie Dolnego Śląska, oferując kreatywne teledyski ślubne oraz filmy. Jestem doświadczonym fotografem i filmowcem, oferującym najwyższą jakość usług. Pracuję z użyciem profesjonalnego sprzętu oraz drona. Swoja ofertę dopasowuję do Waszych oczekiwań, oferując film ślubny, pełen emocji, widocznych uczuć, radości i rodzinnej bliskości. 

Zapraszam do kontaktu.

Formularz kontaktowy. Nie czekaj i zapytaj o termin już teraz. Dostaniesz szybką odpowiedź ze szczegółową ofertą.

  Zuzanna ZuziaZuzanna Zuzia
  20:42 07 Jan 22
  Profesjonalna usługa, miłe usposobienie, ciekawe ujęcia! Polecam !
  Monika BajekMonika Bajek
  08:37 15 Dec 21
  Z całego serca polecam współpracę z "Ten Moment " 😍 profesjonalne podejście , atmosfera w której nie czuć skrępowania , pięknie sklejony film i zdjęcia 😍 wspaniała pamiątka na lata ☺️ dziękujemy raz jeszcze ☺️😍
  Piotr SobczyszakPiotr Sobczyszak
  22:49 16 Nov 21
  Indywidualne podejście, zaangażowanie i wielka praca. Świetny teledysk i film- materiał, jakość obrazu, muzyka. Kamerzysta, który potrafi z uwagą wysłuchać i liczy się ze zdaniem par. Wszystko po to, żeby powstał film, który spełnia nasze oczekiwania. POLECAMY. Beata i Piotr Sobczyszak.
  Daniel KowalskiDaniel Kowalski
  10:59 29 Oct 21
  Spore doświadczenie nie tylko w swoim fachu, ale również świetne podejście do klienta - gorąco polecam.
  Michał SędrowiczMichał Sędrowicz
  09:59 29 Oct 21
  Wieloletnie doświadczenie i nietuzinkowe pomysły - to połączenie daje niezwykłe efekty. Polecam.
  js_loader

  szybki kontakt

  Social MEDIA

  Ten Moment

  Film i Fotografia ślubna
  Tomasz Gilowski