Kamerzysta, wideofilmowanie Legnica – subtelny film ślubny

Kreatywne i subtelne filmy ślubne.

Formularz kontaktowy
Nie czekaj i zapytaj o termin, dostaniesz szybką odpowiedź ze szczegółową ofertą

  Filmy ślubne Legnica i okolice

  Zajmuję się świadczeniem usług związanych z wideofilmowaniem oraz fotografowaniem podczas uroczystości ślubnych. Działam na terenie Legnicy i okolic. Mogę się pochwalić wieloletnim doświadczeniem oraz umiejętnościami, które doceniają moi klienci. Wykonuję zlecenia zarówno w obiektach kultu, jak i na imprezach oraz w plenerze. Zawsze staram się uchwycić najlepsze i najbardziej emocjonujące momenty z uroczystości.

  Profesjonalne wideofilmowanie to coś więcej niż zwykłe nagrywanie materiału. To przekaz emocji i uczuć, panującej w dniu ślubu. Jest to zadanie bardzo trudne i subtelne. 

  Ten Moment film i fotografia ślubna, działająca na terenie Legnicy i okolic świetnie to rozumie. Dbam o to, aby kamera ujęła wyjątkowe momenty, oddając ich niepowtarzalność i jednocześnie nie wprowadzając dyskomfortu nagrywanych gości. 

  Fotografie i filmy ślubne to doskonałe pamiątki z uroczystości, dlatego staram się zadbać o każdy szczegół oraz dopełnić wszelkich starań, aby klienci otrzymali satysfakcjonujące materiały. Wykonane przeze mnie zdjęcia i filmy mają przypominać najpiękniejsze chwile, które mają pozostać, jak najdłużej w pamięci uczestników. Jestem doskonale przygotowany do realizacji zleconych zadań. Dysponuję odpowiednim sprzętem i mam wymagane kompetencje. Doświadczenie nauczyło mnie jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. 

  Ten Moment to nazwa, która sugeruje sposób działania firmy, czyli kamerzysty i fotografa. Jestem dla Was.

  Przede wszystkim profesjonalne wideofilmowanie. Moje doświadczenie pozwala mi tworzyć kreatywne filmy ślubne. Zależy mi, żeby moja oferta była przejrzysta i żeby nie wymagała wielu dodatkowych pytań. Jako kamerzysta przy podpisaniu umowy gwarantuję Wam utrzymanie cen oraz brak jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Chcę być z Wami szczery, stworzyć Wam wspaniałą, cudowną i niezapomnianą pamiątkę ślubną z której obie strony będą zadowolone.

  Zuzanna ZuziaZuzanna Zuzia
  20:42 07 Jan 22
  Profesjonalna usługa, miłe usposobienie, ciekawe ujęcia! Polecam !
  Monika BajekMonika Bajek
  08:37 15 Dec 21
  Z całego serca polecam współpracę z "Ten Moment " 😍 profesjonalne podejście , atmosfera w której nie czuć skrępowania , pięknie sklejony film i zdjęcia 😍 wspaniała pamiątka na lata ☺️ dziękujemy raz jeszcze ☺️😍
  Piotr SobczyszakPiotr Sobczyszak
  22:49 16 Nov 21
  Indywidualne podejście, zaangażowanie i wielka praca. Świetny teledysk i film- materiał, jakość obrazu, muzyka. Kamerzysta, który potrafi z uwagą wysłuchać i liczy się ze zdaniem par. Wszystko po to, żeby powstał film, który spełnia nasze oczekiwania. POLECAMY. Beata i Piotr Sobczyszak.
  Daniel KowalskiDaniel Kowalski
  10:59 29 Oct 21
  Spore doświadczenie nie tylko w swoim fachu, ale również świetne podejście do klienta - gorąco polecam.
  Michał SędrowiczMichał Sędrowicz
  09:59 29 Oct 21
  Wieloletnie doświadczenie i nietuzinkowe pomysły - to połączenie daje niezwykłe efekty. Polecam.
  js_loader

  szybki kontakt

  Social MEDIA

  Ten Moment

  Film i Fotografia ślubna
  Tomasz Gilowski